Alkomat online

Alkomat online

Aktulności

Alkomat, który mieści się w kieszeni? A do tego taki, który zawsze będziesz miał pod ręką? Brzmi świetnie, prawda? Alkomat online to nowy wymiar alkomatów. Alkomatów, które możesz mieć ze sobą gdziekolwiek jesteś, na swoim telefonie.

Alkomaty kojarzą się przede wszystkim z profesjonalnymi urządzeniami służącymi do pomiaru poziomu promili w organizmie, ewentualnie z jednorazowymi alkotestami. Alkomaty online to zupełnie inny rodzaj alkomatów, który często jest pomijany. Czy słusznie?

Alkomat online a certyfikowane alkomaty

Czy pomiar alkomatem online może zastąpić pomiar dokonany certyfikowanym alkomatem? Jakie są podobieństwa między alkomatem online a certyfikowanymi alkomatami? Czym się od siebie różnią? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz poniżej.

 

Zacznijmy od podobieństw między alkomatem online i certyfikowanymi alkomatami. Oba te alkomaty służą do pomiaru poziomu promili w organizmie. Różne są natomiast sposoby pomiaru. Różnice pojawiają się także w przypadku wyników.

 

Alkomat online szacuje wyniki na podstawie wprowadzonych danych. Są to obliczenia czysto matematyczne. Inaczej ma się sprawa w przypadku certyfikowanych alkomatów, gdzie za pomiar odpowiedzialne są specjalne sensory.

 

Czym różnią się wyniki? Alkomat online jest w stanie podać jedynie przybliżony poziom promili znajdujący się w organizmie. Algorytm nigdy nie będzie w stanie zastąpić specjalistycznych sensorów znajdujących się w certyfikowanych alkomatach.

 

Tym samym pomiar dokonany za pomocą alkomatu online nie może zastąpić pomiaru dokonanego certyfikowanym alkomatem.

Alkomat online – jak używać?

Znasz już podobieństwa i różnice między alkomatem online i certyfikowanymi alkomatami. Do omówienia pozostaje jedynie kwestia użytkowania alkomatu online.

 

Alkomat online to bardzo intuicyjne, proste w obsłudze narzędzie. Aby otrzymać wynik wystarczy podać kilka podstawowych informacji. Do oszacowania wyniku niezbędne jest wprowadzenie wagi, wzrostu oraz danych dotyczących spożytego alkoholu.

 

Uzupełnienie tych informacji zajmie dosłownie chwilę, a wynik otrzymasz niemal od razu po ich wprowadzeniu.

 

Przekonaj się sam jak prosty w użytkowaniu jest alkomat online i odkryj wszystkie jego możliwości.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments