Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najdoskonalsze style na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najskuteczniejsze style na powiększanie ust! O łącznych ustach marzy każda osoba. Niestety nie wszystkie natura obdarzyła tak obszernymi i doskonałymi ustami, jakimi że się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego i szukamy sposobów, aby oddać to, co dała nam matka matura. Obecnie można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To przedsięwzięcie korzystniejsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dziś tak znane każdym zabiegi pozwalające zachować atrakcyjny i silny wygląd. To dzięki niej umiemy „zatrzymać czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd albo też naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Więcej w przypadku ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej wymienia się częściej o modelowaniu ust, które potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust wykonywanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii plastycznej stanowi to, że potrafimy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten kupi w zdrowy sposób wymodelować usta oraz zdecydowanie je wykonać, przez co poprawie ulega nie tylko ich stan czy wielkość, ale i koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem sposobu jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust natomiast ich stron. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie zachodzący w piłce kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wyglądu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej jest znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat stosowany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu ogranicza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeśli tak się zdarzy, to oznacza, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To nowa opcja na powiększenie ust, która również liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym całkowicie jednak efekty duże są dopiero po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. A jeżeli chce Obecni na dużym efekcie, kwas hialuronowy sprzedaje się być milszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest naturalny tłuszcz pacjentki lub te kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg przyjmuje się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli idzie o powiększanie ust. Co dobrze, zabiegi te zyskują jeszcze większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments